WEBOVÉ STRÁNKY V REKONSTRUKCI

OTEVÍRACÍ DOBA  -  8:30 - 18:30

Teplice, Masarykova třída 269/90

 

pedikura 3Pedikůra je činnost, při které zákazníkům poskytují odbornou péči o nohy a jejich nehty (zdobení, lakování). Pedikůra patří do oblasti služeb pro zdraví i krásu stejně jako péče o vlasy a pleť. I muži objevili, jak je snadné udržovat si ruce i nohy, aniž by museli dramaticky měnit své zvyky.

Nabízíme klasickou pedikůru (mokrou). Po lázni Vám odstraníme starou zrohovatělou kůži a zlepšíme celkovou kondici chodidel. Řešíme problémy se zarůstajícími nehty, ošetřujeme kuří oka, mozoly, zhrublou kůži na patách a jiné neduhy, které trápí Vaše nohy. Pokožku ošetříme a upravíme Vám nehty podobně jako u manikůry, včetně lakování. Závěr patří masáži nohou, která napomáhá prokrvení chodidel.

Pedikůra
koupel nohou
odstranění kuřích ok, vrostlých nehtů apod.
odstranění mozolů a zrohovatělé kůže
úprava nehtů a jejich okolí
lakování dle přání
odborná masáž nohou do výše kolen

Francouzské malování
Stejně jako manikérky upravují Vaše nehty na rukou, my upravíme Vaše nehty na nohou za pomoci gelu v UV lampě. Bílý nebo barevný proužek + zdobení (kamínky). Tato metoda je velmi oblíbená v létě a na jaře, kdy jsou Vaše nohy a nehty vystavené na odiv v otevřených botkách. Vše záleží na naší společné fantazii.

Ceník - pedikůra

Základní ošetření nohou
koupel nohou s koupelovou solí
ostříhání nehtů
použití prádla
380,- Kč
Základní ošetření nohou + lakování nehtů
koupel nohou s koupelovou solí
ostříhání nehtů
lakování nehtů
použití prádla
400,- Kč

 

 michaela nejedla  

Michaela Nejedlá

Telefon pro objednávky:

774 552 327