Kosmetika

Kosmetika

Pleť prozrazuje kvalitu našeho života. Bez milosti se na ní projeví únava, nemoc, nadbytek stresu, nesprávná žívotospráva či poškození sluncem. To vše urychluje stárnutí naší pleti. Proto péče o pokožku je v dnešní době nezbytnou součástí každé moderní ženy.

Profesionální kosmetické ošetření vám umožní hloubkové čištění, potřebnou hydrataci pleti, zásoby živin, ale nesmíme také zapomínat na domácí každodenní péči. Zde v salonu používáme profesionální českou dermokosmetiku značky SynCare, která je dostupná v lékárnách a u vyškolených kosmetiček.

Všechny přípravky jsou vyvíjeny s cílem udržovat, posilovat a chránit rovnováhu pleti před škodlivými vlivy prostředí. Tato kosmetika je hypoalergenní, převážně bez parfemace, certifikovaná CPK biokosmetika, hodící se pro všechny typy pleti.

Nabízíme tyto služby:

  • ČISTÍCÍ KÚRA: odlíčení , peeling , hloubkové čištění,séra zklidňující či anti-akné, maska, závěrečná úprava.
  • STANDARTNÍ OŠETŘENÍ: odlíčení , peeling , čištění , masáž, séra či ampule, maska , závěrečná úprava.
  • LIFTINGOVÁ KŮRA: efektní liftingové ošetření vhodné pro vyhlazení a projasnění zralé a náročné pleti.
  • ÚPRAVA A TVAROVÁNÍ OBOČÍ, BARVENÍ ŘAS A OBOČÍ, TRVALÁ NA ŘASY: pro ženy, které chtějí i bez řasenky vypadat dobře. Doporučuje se na letní dovolené k vodě a také naopak na zimní dovolené do plískanic a mokrých preháněk.
  • DEPILACE: obličeje i celého těla teplým voskem.
  • KOSMETICKÁ MASÁŽ: kvalitně provedená masáž, působí na vrásky vzniklé únavou, zvyšuje pevnost a aktivuje výživu pleti. Ihned po masáži má pokožka svěží a zdravý vzhled. Usnadňuje se odplavení metabolických škodlivin a podpoří se látková výměna. Masáž má vliv na nervovou soustavu. Její účinek je trvalý a znatelný, provádí-li se pravidelně alespoň jednou za čtyři týdny.
  • LIFTINGOVÁ MASÁŽ: neinvazivní technika vypnutí obličeje, která je velmi příjemná, tišivě působí na nervová zakončení v kůži, povzbuzuje krevní oběh a zmírňuje svalovou únavu tím, že se urychluje odplavení kys. mléčné pomocí tlakového působení. Uvolňují se také samozřejmě mazové a potní žlázy, odstraní zrohovatělé zbytky kůže a urychluje tkáňový metabolismus, což má za následek úbytek podkožního tuku. Při doporučeném sezení 8-10 2x týdně může upravit menší oběhové poruchy, zmírnit městnání krve, tkáňového moku a otoky v tkáni. Povadlý, unavený či nateklý obličej získává zpět svůj původní tvar a vzhled.
  • MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ: vhodné po celodenním koukání do PC a pro zákaznice s brýlemi či kontaktními čočkami.
  • ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE: exfoliace, hloubkové čištění pomocí ULT vlnění, účinnější zapracování sér a výživných látek, vhodný peeling pro klientky s citlivou pletí i s popraskanými žilkami. Ošetření je součástí kosmetiky v ceně dle indikací dané zákaznice.
  • LÍČENÍ: na všechny příležitosti.
Ceník - kosmetika
REMODELAČNÍ OŠETŘENÍ. Ošetření se provádí speciální masáží aktivní látkou Elixír Sérum + Remodelling krém. Poté následuje nanesení alginátové masky. 800 Kč
KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ JUNIOR - odlíčení, peelig, hloubkové čištění, maska, závěrečné ošetření 500 Kč
CELKOVÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ - odlíčení, peeling, hloubkové čištění, masáž obličeje a dekoltu, maska, sérum, závěrečné ošetření 750 Kč
LIFTINGOVÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ - odlíčení, hodinová ruční liftingová masáž, sérum či ampule, vypínací maska, závěrečné ošetření 950 Kč
Masáž očního okolí 190 Kč
Kosmetická masáž (30 minut) 250 Kč
Liftingová masáž 350 Kč
Remodelační masáž 320 Kč
Úprava obočí 70 - 100 Kč
Barvení obočí 60 Kč
Barvení řas 90 Kč
Trvalá na řasy 400 Kč
Líčení denní (ke kosmetice) 150 Kč
Líčení večerní, plesové 500 Kč
Líčení svatební (nutná zkouška) 1 000 Kč
Depilace nohy - lýtka 380 Kč
Depilace nohy - celé 550 Kč
Depilace ruce - předloktí 270 Kč
Depilace ruce - celé 350 Kč
Depilace podpaží 150 Kč
Depilace třísla 180 Kč
Depilace ret 60 Kč
Kosmetika Fatima

Hanka Veselá

Telefon pro objednávky: 777 308 205


Obrázky - kosmetika

Kosmetika FATIMA